מסלולי סיוע
במימון טיפולים

מסלולי סיוע
במימון טיפולים

אחד החסמים הבולטים והמשמעותיים לפניה לטיפול הוא העלות הכספית הגבוהה שלו. עלות ממוצעת של טיפול פסיכולוגי נעה בסביבות 1,400 ₪ לחודש, לארבעה חודשים ויותר. מדובר בסכומים כבדים ומשמעותיים לרוב המשפחות במשק הישראלי. ישנם כמובן מקרים שבהם חלק מהסיפור המשפחתי הוא קשיים כלכליים ברמות שונות והכבדה של הוצאות טיפולים נראית לא ראלית.

החזון שלנו הוא להפוך את הטיפול ליעד ראלי בר השגה עבור כל משפחה בישראל, ולהעניק לכל משפחה את האפשרות לשקם את עצמה.

על מנת להשיג את היעד יצרנו מאגר מטפלים שנותנים דרכנו את הטיפולים במחירים מוזלים, כך משפחה יכולה להתאים את התקציב שלה להוצאה החשובה ולשלם סכום חלקי נמוך מעלות הטיפול המקורית.

כאשר מדובר במשפחות בעלות יכולת כלכלית נמוכה מאוד, שהפתרון של מאגר המטפלים המוזל אינו מסייע די הצורך, אנו נעזרים בקרן לסבסוד הטיפולים שהקמנו. גובה הסיוע הכספי נקבע בכל מקרה לגופו, מתוך התייחסות לאורך הטיפול הצפוי, לעלותו ולמצבה הכלכלי של המשפחה. המצב הכלכלי של המשפחה נבדק על ידי הצגת מסמכים מסוימים שהמשפחה נדרשת להציג.

שיתוף פעולה נוסף שיצרנו הוא מיזם "מטפלים למען הקהילה" – מיזם חברתי שהתגייסו אליו מטפלים בעלי הסמכה מהאגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי – ומעניקים טיפולים זוגיים למשפחות מעוטות יכולת במחירים נמוכים ביותר.

מגוון הפתרונות שיצרנו נועד לכך שכל משפחה תוכל למצוא את המסלול המתאים לה, להתגבר על המחסום הכלכלי ולהתחיל ולהשקיע את הכוחות בשיקום והבראה משפחתית.

צרו אתנו קשר