אודות

אודות

עמותת 'חיים של טובה' נוסדה על ידי הרב נתן שלו, רב היישוב מבואות יריחו, וגבעון הלל מכוכב השחר, בשנת תשע"ב (2012).

העמותה שמה בלב ליבה של הפעילות שלה את החוסן המשפחתי ומסייעת בהכוונה ובסבסוד של טיפולים פסיכולוגיים שונים.
מאז הקמתה מובילה העמותה, טיפין טיפין, לשינוי מפת ההתמודדות המשפחתית והקהילתית במצבי מצוקה אישיים ומשפחתיים.

פעילות העמותה מקיפה תחומים שונים ומגוונים – הכוונה לטיפול מתאים, סבסוד טיפולים משפחתיים, זוגיים ופרטניים, הרצאות מניעה לקהילה והפקת חומרים בכתב ובמדיה לציבור הרחב.
נפח העשייה הולך וגדל משנה לשנה, ועשרות פניות חדשות מתקבלות מידי חודש.

התקציב עבור פעילות החסד השנתית מסתכם בלמעלה ממליון ש"ח, הוצאות אחזקת הפעילות השוטפת מטעם הארגון עצמו נמוכות מאד וזאת כתוצאה מניהול חכם וחסכני, יצירת שיתופי פעולה רבים והקמת יוזמות ייחודיות.

המייסדים : הרב נתן שלו וגבעון הלל

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להפוך את הטיפול הזוגי והמשפחתי לראלי מבחינה כלכלית למשפחות הזקוקות לכך.

עלות ממוצעת של סדרת טיפולים פסיכולוגים נעה בסביבות 6,000 ₪. בעזרת המעטפת שלנו, גם משפחה שאין ביכולתה לשאת בעליות השיקום – תוכל לשקם את עצמה ולצאת ממעגל המשבר.

כדי לממש את החזון, פיתחנו מיזמים חברתיים ייחודיים, יצרנו שיתופי פעולה שונים שהביאו להוזלה משמעותית בעלויות הטיפול, והקמנו קרן לסבסוד טיפולים למעוטי יכולת, הממומנת מתרומות הציבור.

האמונה ביכולת האנושית לחולל שינוי היא נר לרגלנו. לב לבו של התהליך הטיפולי הוא כוח הרצון והיכולת ליצור שינוי. זכינו לעקוב אחר טיפולים רבים ולחזות במו עינינו בשינויים מרשימים ומרחיקי לכת שהושגו על ידי עבודה עקבית ומשותפת של המטפל והמטופל, ואנו רואים, בסייעתא דשמיא, את החזון שלנו מתממש פעם אחר פעם. אנחנו מזמינים אותך להצטרף ולסייע  במהפכה.

צרו אתנו קשר